29 Ekim Kanyon turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINDA BATI KARADENİZ

Tur Programı

1. Gün: Horma Kanyonu - Çotak Kanyonu - Kastamonu

Sabah saatlerinde bölgeye varış ve Horma Kanyonu vadisinde restaurantta kahvaltı yapma imkanı (ekstra). Sonrasında bölge gezimize Pınarbaşı ilçesinde yer alan Horma Kanyonu ile başlıyoruz. İlçe merkezine 3 km mesafede, sahip olduğu doğal zenginlikleri ile Batı Karadeniz’in görülmesi gereken yerlerinden biri olan kanyonun doğasına hayran kalacaksınız. Rehberimiz eşliğinde yaptığımız tur sonrası durağımız Azdavay’da bulunan Çatak Kanyonu oluyor. Merkeze 7 kilometre uzaklıkta olup, 6 kilometresi araç ile 1 kilometresi dağ içindeki yürüyüş parkurundan ilerlenerek kanyonun 900 metre yüksekliğe sahip gözetleme noktasına ulaşılmaktadır. Gözetleme noktasından kilometrelerce uzayan kanyonu seyrederken büyük bir keyif duyacaksınız. Bu güzel turumuzun ardından Kastamonu’ya doğru seyrimiz devam ediyor. Öğle yemeği (ekstra) sonrası Kastamonu şehir turumuz başlıyor. Cumhuriyet Meydanı ve Şehit Şerife Bacı anıtı, Kent Tarihi Müzesi, Nasrullah Meydanı ve Camii, Liva Paşa Konağı gezilerimizi yaptıktan sonra otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

2. Gün: Safranbolu - Amasra - Bartın - Zonguldak

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından günün ilk durağı Safranbolu oluyor. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız turumuzda; Saat kulesi, Hapishane, Hıdırlık tepesi, Cinci Han, İzzet Paşa camii, Güneş saati, Arasta, Demirciler, Bakırcılar çarşısı, Eski Hükümet konağı göreceğimi yerler arasında olacak. Serbest alışveriş zamanı ve dinlenme molaları sonrası Amasra’ya hareket ediyoruz. Restaurantta alacağımız öğle yemeği (ekstra) sonrası rehberimizin anlatımı ve görsel olarak hayran kalacağınız bölgede Amasra kalesi ve Amasra Limanını görüyor, fotoğraflarımızı alıyoruz. Yürüyerek yapacağımız kısa bir tur sonrası bölgeden ayrılıyoruz. Yolumuz üzerinde dinlenme ve fotoğraf çekme şansımız olacak. Zonguldak’ta ki otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

3. Gün: Gökgöl Mağarası - Ereğli - Akçakoca - İstanbul

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından ilk olarak ülkemizin gezilebilen en uzun mağarası, kollarıyla birlikte toplam uzunluğu 3350 metre bulan Gökgöl Mağarasını ziyaret ediyoruz. Hayranlıkla yapacağımız bu tur sonrası Zonguldak’ın en büyük ilçesi olan Ereğli’ye ulaşıyoruz. Burada bulunan Demir Çelik Fabrikasını gördükten sonra Zonguldak Maden Şehitleri anıtı önünde fotoğraf çekimi ve kara elmas hakkında yapılan bilgilendirmeleri dinleyip yolumuza devam ediyoruz. Akçakoca’da alınacak öğle yemeği (ekstra) sonrası Tarihi Akçakoca Evleri, Kızlar ağa Cami, Ceneviz Kalesi ve Dilek Kuyusunu rehberimiz eşliğinde geziyor, keyifli tur sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks marka otobüslerle seyahat
- Kastamonu Mütevelli otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
- Zonguldak Dedeman otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
- Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti
- Yolculuk boyunca araç içi soğuk ikramlar
- Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Öğle yemekleri ve programda belirtilen ekstra turlar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri: 22:00 İncirli Alfemo önü, 22:30 Mecidiyeköy Eski Tekel Fabrikası önü, 23:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü, 00:00 Gebze Center önü, 00:45 İzmit Halkevi önü
Tur Hareket Tarihleri: 28 Ekim

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
28.10.2021799,00 TL999,00 TL 799,00 TL0 - 12 Yaş 500,00 TL
Taksitler »

Yorumlar


29 Ekim Kanyon turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


Vize Bilgileri