Kıbrıs

Tur Programı

1. Gün: Lefkoşa - Girne

Saat 04:45 de Sabiha Gökçen Havaalanında buluşma. 06:55 uçağı ile Kıbrıs’a uçuş. Alanda bizi bekleyen otobüsümüze binip gezilerimize başlıyoruz. Lefkoşa Surları, Girne Kapısı, Cumhurbaşkanlığı, Barbarlık müzesi ve Yeşil Hat sınırı gezileri sonrası alış veriş ve öğle yemeği için serbest zaman, Girne’ye hareket. Makaryos’un Sarayı, Boğaz Şehitliği, Beylerbeyi köyü, Bellapais Manastırı gezileri sonrası Girne Yat Limanında dinlenme keyfi. Otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.


2. Gün: Girne

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyenler otel ve çevresinde Girne’nin ve denizin keyfini çıkartabilirler veya isteyen misafirlerimiz extra olarak yat turuna katılabilirler.  Akşam yemeği ve konaklama.


3. Gün: Güzelyurt - Lefke - Girne

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Güzelyurt’a doğru hareket ediyoruz. Mavi Köşk, Doğa ve Arkeoloji müzesi, Snt. Mamas İkon müzesi gezileri ve öğle yemeği için serbest zaman. Bu sürenin sonrası Soli Bazilikası, Vuni Sarayı ve kalıntıları, Güzelyurt körfezi ve Lefke kasabasının panoramik gezileri sonrası otele dönüş, akşam yemeği ve konaklama.


4. Gün: Lefkoşa - İstanbul

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından öğlen saatlerinde kadar otelde serbest zaman. Eşyalarımızla otelden ayrılış ve panoramik Girne turu. Bu zaman diliminde alış veriş yapma ve dinlenme imkanınız olacak. Lefkoşa Ercan Havaalanına transfer. Saat 22:00 İstanbul’a uçuş. Sabiha Gökçen terminalinden misafirlerimizi uğurlama ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul – Ercan gidiş dönüş uçak biletleri
Girne'de 3 gece yarım pansiyon konaklama
Kıbrıs’ta lüks marka otobüslerle çevre gezileri ve transferler
Lefkoşa & Girne kültür turu
Güzelyurt & Lefke kültür turu
Profesyonel Rehberlik hizmeti
Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Kıbrıs Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri