Hakkımızda

Hakkımızda


PROFESYONEL, TECRÜBELİ, BİLGİLİ, DONANIMLI REHBER VE KAPTAN KADROSUYLA, LÜKS OTOBÜSLERİ, KALİTELİ HİZMETİ İLKE EDİNEN, RESTAURANT VE OTELLERİ İLE HEP BERABER YAPMIŞ OLDUĞUMUZ TÜM ORGANİZASYONLARI BAŞARI İLE TAMAMLAMANIN GURURUNU VE MUTLULUĞUNU TAŞIMAKTAYIZ. YAPTIĞIMIZ BAŞARILI ORGANİZASYONLARIN SONUCUNDA, HER GÜN ÜZERİNE BAŞARIYLA EKLEDİĞİMİZ REFERANSLARIMIZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ. ŞİRKET OLARAK İLK GAYEMİZ SİZLERE VERDİĞİMİZ HİZMETLERİMİZ KARŞILIĞINDA, SİZLERİ DE GÜCÜMÜZ OLARAK GÖRMEK VE İŞ DEVAMLILIĞINI UZUN YILLAR SÜRDÜRMEKTİR. SİZLERE HER ZAMAN KEYİFLE YARDIM EDECEĞİMİZİ VE YAPACAĞINIZ ORGANİZASYONLARDA SİZİN EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OLMAKTAN DUYACAĞIMIZ MUTLULUĞU BİLMENİZİ İSTERİZ.

Misyonumuz


ÖĞRETMENLERİMİZİN TALEBİYLE ÖĞRENCİLERİNİN EĞİTİM VE SOSYAL HAYATINA KATKI SAĞLAYACAK KÜLTÜR GEZİLERİ DÜZENLİYORUZ. SOSYAL SORUMLULUK TAŞIYAN VE BU DÜŞÜNCEYLE HİZMET EDEN DERNEK VE VAKIFLARIMIZIN TÜM ORGANİZASYONLARINDA ONLARA PARTNER OLUYORUZ. YORUCU İŞ HAYATINDAN UZAKLAŞMAK İSTEYENLERE HAFTA SONU GÜNLÜK VE KONAKLAMALI FIRSATLAR SUNUP, KALİTELİ VE RAHAT YOLCULUKLARLA HİZMET EDİYORUZ.

Vizyonumuz


Albatros Takımı olarak;

ORGANİZASYONLARIMIZDA SAĞLAYACAĞIMIZ MUTLAK BAŞARIYLA, DAHA ÇOK İNSANA ULAŞIP ONLARI DA MUTLU EDEBİLME FIRSATINI YAKALAMAK.