Anıtkabir ve Beypazarı

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN HUZURUNDA

Tur Programı

1. Gün: Bolu Hendek - Ankara - Anıtkabir - Beypazarı

İkramlar eşliğinde keyifli bir yolculuğuk, Hendek’te sabah kahvaltısı (ekstra). Sonrasında yolumuza devam ederek Türkiye Cumhuriyeti Başkenti Ankara’ya varış. Araç içinde genel anlatımlar sonrası şimdi ki durağımız, Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün naaşının bulunduğu, Atatürk ilke ve inkilaplarının izlerinin sergilendiği Anıtkabir oluyor. Rehberimiz eşliğinde Aslanlı yoldan yürüyerek, Zafer meydanına ulaşıyor, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatından izlerin sergilendiği müzeleri geziyor ve Mozolesinde saygı duruşunda bulunuyoruz. Bu duygu dolu ziyaretimiz sonrası öğle yemeği (ekstra) için restauranta geçiyoruz. Yemek sonrası durağımız Beypazarı kasabası oluyor. Hıdırlık tepesi, Siyah-Beyaz fotoğraf sergisi, Kültür ve Tarih müzesi, Adalet evi ve müzesi, Abbaszade konağı, Beypazarı Kent tarihi müzesi gezileri sonrası otelimize yerleşme. Akşam yemeğimizi Bağ evinde eğlence ile alarak konaklama için otelimize geri dönüyoruz.

2. Gün: Nallıhan - Uyuzsuyu Şelalesi - Mudurnu - Göynük - Sünnet Göl

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Nallıhan oluyor. Karacasu köyünde bulunan Uyuzsuyu Şelalesini ziyaret ediyoruz. Hava durumuna göre araçla veya yürüyerek yapacağımız turumuz sonrası Nallıhan hakkında önemli bilgileri rehberimizden dinleyerek bölgeden ayrılıyor ve Mudurnu’ya ulaşıyoruz. Köyü rehberi eşliğinden panoramik bir tur ile gezdikten sonra, bölgesel yemekleri tadabileceğiniz restaurantta öğle yemeği (ekstra) için molamızı veriyoruz. Yemek sonrası rotamız Göynük oluyor. Bakırcı dükkanı, Hamam ve Zafer kulesi gezilerimizi yaparak Sünnet Gölün eşsiz doğasında günün yorgunluğu atmak için dinlenme imkanı buluyoruz. Bu güzel vakit sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks marka otobüslerle seyahat
- Beypazarın’da 1 gece oda kahvaltı konaklama
- Bağ evinde akşam yemeği ve eğlence
- Profesyonel Rehberlik hizmeti
- Yolculuk boyunca araç içi soğuk ikramlar
- Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- İlk gün kahvaltı ve tüm öğle yemekleri
- Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri: 06:00 İncirli Alfemo önü, 06:30 Mecidiyeköy Eski Tekel Fabrikası önü, 07:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü, 07:45 Gebze Center önü
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Yorumlar


Anıtkabir ve Beypazarı Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


Vize Bilgileri